Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Precision
sl: Natančnost

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sl: Skupno število števk, ki se bodo shranili v podatkovno bazo, vključno z tistimi, ki so desno od decimalnega ločila.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sl: Število števk desno od desimalnega ločila.

en: Decimal marker
sl: Decimalno ločilo

en: About
sl: O modulu

en: Relations
sl: Relacije

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Comma
sl: Vejica

en: Initializing.
sl: Inicializacija.

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
