Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Configuration
af: Konfigurasie
