Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Configuration
ast: Configuración

en: Maximum length
ast: Llargor máximu

en: Install
ast: Instalar

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Initializing.
ast: Anicializando.

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.

en: Completed @current of @total.
ast: Completóse @current de @total.
