Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (38 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Main
ca: Principal

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Configuration
ca: Configuració

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Install
ca: Instal·la

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Precision
ca: Precisió

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
ca: El nombre total de dígits a emmagatzemar a la base de dades, incloent-hi els de la dreta del decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
ca: El nombre de dígits a la dreta de la coma.

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: Space
ca: Espai

en: About
ca: Detalls

en: Relations
ca: Relacions

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: Initializing.
ca: Inicialitzant.

en: An error has occurred.
ca: Hi ha hagut un error.

en: Placeholder
ca: Marcador

en: The maximum length of the field in characters.
ca: La llargada màxima del camp en caràcters.

en: Completed @current of @total.
ca: S'han finalitzat @current d'un total de @total.

en: Thousand marker
ca: Indicador de milers

en: Display with prefix and suffix.
ca: Mostra amb el prefix i el sufix.

en: Apostrophe
ca: Apòstrof

en: Thin space
ca: Lleuger espai

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Display prefix and suffix
ca: Mostra el prefix i el sufix

en: Textfield size: @size
ca: Mida del camp de text: @size

[ctx: decimal places]
en: Scale
ca: Escala
