Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག
