Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Precision
eo: Precizo

en: Decimal marker
eo: Dekuma markilo

en: Initializing.
eo: Pravalorizante.

en: An error has occurred.
eo: Eraro okazis.

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Thousand marker
eo: Mil markilo
