Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Vocabularies
fil: Bokabularyo

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Install
fil: Ilagay

en: Initializing.
fil: Sinisimulan.

en: An error has occurred.
fil: May maling naganap.
