Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Precision
gu: ચોકસાઇ

en: About
gu: વિશે

en: Relations
gu: સંબંધો

en: Comma
gu: અલ્પવિરામ

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
