Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Maximum length
hy: Առավելագույն երկրությունը

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
hy: Ընդհանուր թվանշանների թիվը պահել տվյալների բազայում,ներառելով  այդ տասնորդական թվերից առաջ:

en: The number of digits to the right of the decimal.
hy: Տասնորդական թվից աջ գտնվող նիշերի քանակ:

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Space
hy: Տարածություն

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Initializing.
hy: Նախապատրաստվում է:

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: The maximum length of the field in characters.
hy: Դաշտի սիմվոլների առավելագույն երկարությունը:

en: Completed @current of @total.
hy: @current  @total -ից ավարտված է:

en: Thousand marker
hy: Հազար մարկեր

en: Display with prefix and suffix.
hy: Ցուցադրել նախածանցի և վերջածանցի հետ:
