Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Maximum length
is: Hámarkslengd

en: About
is: Um

en: Decimal point
is: Tugabrotsskil

en: Comma
is: Komma

en: Initializing.
is: Frumstilli.

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: Completed @current of @total.
is: Lauk við @current af @total.
