Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Install
ka: დაყენება
