Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Install
km: ដំឡើង

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: Precision
km: ចំនួន​ខ្ទង់

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
km: ចំនួន​​​តួលេខ​សរុប​ដែល​ត្រូវ​រក្សា​ទុក​ក្នុង​មូលដ្ឋាន​ទិន្នន័យ ដោយ​រួម​បញ្ចូល​ទាំង​តួ​លេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ​ផង​ដែរ ។

en: The number of digits to the right of the decimal.
km: ចំនួន​តួលេខ​នៅ​ខាងស្ដាំ​នៃ​ទសភាគ ។

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Space
km: ទំហំ

en: About
km: អំពី

en: Relations
km: ទំនាក់​ទំនង

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Initializing.
km: កំពុង​ចាប់​ផ្តើម ។

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។

en: Completed @current of @total.
km: បាន​បញ្ចប់ @current of @total.

en: Thousand marker
km: សញ្ញា​សម្គាល់​ខ្ទង់​ពាន់

en: Display with prefix and suffix.
km: បង្ហាញ​ជាមួយ​នឹង​បុព្វបទ និង​បច្ច័យ ។
