Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Size of textfield
ku: قەبارەی خانەی دەق

en: Space
ku: بۆشایی

en: About
ku: دەربارە

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: Comma
ku: کۆما

en: Initializing.
ku: شیدەکاتەو.

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: Completed @current of @total.
ku: تەواوبوو @current لە سەرجەمی @total.
