Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Install
lt: Įdiegti

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Space
lt: Tarpas

en: About
lt: Apie

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display with prefix and suffix.
lt: Rodyti su priešdėliu ir priesaga.

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Display prefix and suffix
lt: Rodyti prefiksą ir priesagą
