Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Install
lv: Instalēt

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Space
lv: Atstarpe

en: About
lv: Par

en: Relations
lv: Radniecība

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs
