Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Initializing.
mn: Анхны утга олгож байна.

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
