Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Main
mr: मुख्य

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Maximum length
mr: कमाल लांबी

en: Install
mr: इन्स्टॉल

en: Precision
mr: अचूकपणा

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
