Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: About
ne: बारेमा

en: Comma
ne: अल्पविराम

en: Initializing.
ne: सुरू गर्दै।
