Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Install
nn: Installer

en: Initializing.
nn: Initialiserar

en: An error has occurred.
nn: Ein feil er oppstådd

en: Completed @current of @total.
nn: Fullført @current av @total.
