Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
