Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Initializing.
si: ආරම්භ වෙමින් පවතී.

en: Completed @current of @total.
si: @total න් @count ක් සම්පුර්ණ කර ඇත.
