Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Install
sk: Inštalácia

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Precision
sk: Presnosť

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
sk: Celkový počet číslic, ktoré budú uložené v databáze, vrátane všetkých desatinných číslic.

en: The number of digits to the right of the decimal.
sk: Počet číslic vpravo od desatinej čiarky.

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: Space
sk: Medzera

en: About
sk: Informácie o

en: Relations
sk: Vzťahy

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: Initializing.
sk: Inicializujem

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: The maximum length of the field in characters.
sk: Maximálna dĺžka poľa v znakoch.

en: Completed @current of @total.
sk: Dokončené @current z @total.

en: Thousand marker
sk: Oddelovač tisícov

en: Display with prefix and suffix.
sk: Zobraziť s predponou a príponou.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: %name: may not be longer than @max characters.
sk: %name: nesmie byť dlhší ako @max znakov.

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
