Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Install
sq: Instalo

en: About
sq: Informacione

en: Initializing.
sq: Fillimi.

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
