Open clinic (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Install
ug: قاچىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Decimal point
ug: كەسىر چىكىتى
