Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Label
be: Подпіс

en: 15 Minutes
be: 15 Хвілін

en: View
be: Праглядзець

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Year
be: Год

en: Host
be: Хост

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Color
be: Колер

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: The message has been sent.
be: Паведамленне адпраўлена.

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Context
be: Кантэкст

en: Account
be: Акаўнт

en: Or
be: Або

en: host
be: хост

en: Guarani
be: Гўаранійская

en: Warnings
be: Заўвагі

en: The @type %title has been deleted.
be: @type %title быў выдалены.
