Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Tags
bg: Таг

en: root
bg: корен

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Email
bg: Е-поща

en: Year
bg: Година

en: Host
bg: Хост

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Month
bg: Месец

en: email
bg: Ел. поща

en: Day
bg: Ден

en: Color
bg: Цвят

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: The message has been sent.
bg: Съобщението беше изпратено.

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Subscription
bg: Абонамент

en: Blue
bg: Син

en: Account
bg: Акаунт

en: host
bg: хост

en: Guarani
bg: Гуарани
