Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: root
ca: arrel

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: name
ca: Nom

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Year
ca: Any

en: Host
ca: Servidor

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Plain text
ca: Text pla

en: Month
ca: Mes

en: Amount
ca: Import

en: email
ca: correu

en: Payment
ca: Pagament

en: Example
ca: Exemple

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Limit
ca: Límit

en: Query
ca: Consulta

en: Fixed
ca: Fixat

en: The message has been sent.
ca: El missatge s'ha enviat.

en: White
ca: Blanc

en: Donate
ca: Fer donació

en: ACTIVE
ca: ACTIU

en: EXPIRED
ca: EXPIRAT

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Debug
ca: Depuració

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Blue
ca: Blau

en: Administrator
ca: Administrador

en: Account
ca: Compte

en: Or
ca: O

en: Member
ca: Membre

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: host
ca: servidor

en: And
ca: I

en: Guarani
ca: Guaraní

en: NEW
ca: NOU

en: transactions
ca: transaccions

en: Warnings
ca: Alertes

en: orders
ca: comandes

en: Checked
ca: Comprovat

en: The @type %title has been deleted.
ca: S'ha eliminat la @type %title.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ca: %name: no potser més llarg de @max caràcters.

en: Status Details
ca: Detalls d'estat
