Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (112 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Quantity
fi: Määrä

en: Tags
fi: Tagit

en: ERROR
fi: VIRHE

en: root
fi: juuri

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Year
fi: Vuosi

en: Host
fi: Isäntä

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Month
fi: Kuukausi

en: Amount
fi: Määrä

en: email
fi: sähköpostiosoite

en: Payment
fi: Maksu

en: Example
fi: Esimerkki

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Color
fi: Väri

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Query
fi: Kysely

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: The message has been sent.
fi: Viesti on lähetetty.

en: Flexible
fi: Joustava

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Blue
fi: Sininen

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Context
fi: Konteksti

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Canadian Dollar
fi: Kanadan dollari

en: Or
fi: TAI

en: Member
fi: Jäsen

en: Errors
fi: Virheet

en: Australian Dollar
fi: Australian Dollari

en: Swiss Franc
fi: Sveitsin frangi

en: Danish Krone
fi: Tanskan kruunu

en: Hong Kong Dollar
fi: Hong Kongin dollari

en: Norwegian Krone
fi: Norjan kruunu

en: New Zealand Dollar
fi: Uuden Seelannin dollari

en: Swedish Krona
fi: Ruotsin kruunu

en: Singapore Dollar
fi: Singaporen dollari

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: REJECTED
fi: HYLÄTTY

en: Mexican Peso
fi: Meksikon peso

en: host
fi: isäntä

en: And
fi: Ja

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Guarani
fi: guarani

en: Warnings
fi: Varoitukset

en: Afghani
fi: Afgaani

en: Netherlands Antillean Guilder
fi: Hollannin Antillien Floriini

en: Argentine Peso
fi: Argentiinan Peso

en: Aruban Florin
fi: Aruban Floriini

en: Azerbaijanian Manat
fi: Azerbaidžanin manat

en: Brunei Dollar
fi: Brunein Dollari

en: Brazilian Real
fi: Brasilian real

en: Bahamian Dollar
fi: Bahaman Dollari

en: Belize Dollar
fi: Belizen dollari

en: Congolese Franc
fi: Kongon frangi

en: Chilean Peso
fi: Chilen peso

en: Yuan Renminbi
fi: Renminbi (yuan)

en: Colombian Peso
fi: Kolumbian peso

en: Dominican Peso
fi: Dominikan peso

en: Algerian Dinar
fi: Algerian dinaari

en: Egyptian Pound
fi: Egyptin punta

en: Ethiopian Birr
fi: Etiopian birr

en: Falkland Islands Pound
fi: Falklandinsaarten punta

en: Gibraltar Pound
fi: Gibraltarin punta

en: Forint
fi: Forintti

en: Indian Rupee
fi: Intian rupia

en: Jamaican Dollar
fi: Jamaikan dollari

en: Kenyan Shilling
fi: Kenian šillinki

en: Cayman Islands Dollar
fi: Caymansaarten dollari

en: Lebanese Pound
fi: Libanonin punta

en: Sri Lanka Rupee
fi: Sri Lankan rupia

en: Liberian Dollar
fi: Liberian dollari

en: Malaysian Ringgit
fi: Malesian ringgit

en: Nepalese Rupee
fi: Nepalin rupia

en: Philippine Peso
fi: Filippiinien peso

en: Qatari Rial
fi: Qatarin rial

en: Romanian Leu
fi: Romanian leu

en: Serbian Dinar
fi: Serbian dinaari

en: Saudi Riyal
fi: Saudi-Arabian rial

en: Solomon Islands Dollar
fi: Solomonsaarten dollari

en: Saint Helena Pound
fi: Saint Helenan punta

en: Somali Shilling
fi: Somalian šillinki

en: Turkish Lira
fi: Turkin liira

en: Trinidad and Tobago Dollar
fi: Trinidadin ja Tobagon dollari

en: New Taiwan Dollar
fi: Uusi Taiwanin dollari

en: Tanzanian Shilling
fi: Tansanian šillinki

en: CFA Franc BEAC
fi: Keski-Afrikan CFA-frangi BEAC

en: East Caribbean Dollar
fi: Itä-Karibian dollari

en: CFA Franc BCEAO
fi: Länsi-Afrikan CFA-frangi BCEAO

en: CFP Franc
fi: CFP-frangi

en: Yemeni Rial
fi: Jemenin rial

en: Zambian Kwacha
fi: Sambian kwacha

en: Russian Ruble
fi: Venäjän rupla

en: orders
fi: tilausta

en: Checked
fi: Tarkistettu

en: Moroccan Dirham
fi: Marokon dirhami

en: The @type %title has been deleted.
fi: @type %title on poistettu.

en: %name: may not be longer than @max characters.
fi: %name: ei voi olla pidempi kuin @max merkkiä.
