Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Label
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Year
ka: წელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Color
ka: ფერი

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Blue
ka: ლური

en: Or
ka: ან
