Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: root
pa: ਰੂਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
