Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Tags
sl: Oznake

en: root
sl: koren

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Year
sl: Leto

en: Host
sl: Gostitelj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Month
sl: Mesec

en: email
sl: e-naslov

en: Week
sl: Teden

en: Color
sl: Barva

en: The message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: White
sl: Bela

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Context
sl: Kontekst

en: Account
sl: Račun

en: Or
sl: Ali

en: host
sl: gostitelj
