Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (62 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Quantity
sv: Antal

en: Tags
sv: Etiketter

en: root
sv: rot

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: name
sv: namn

en: Email
sv: E-post

en: Year
sv: År

en: Host
sv: Värd

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Textfield
sv: Textfält

en: Plain text
sv: Ren text

en: Month
sv: Månad

en: Amount
sv: Belopp

en: email
sv: e-post

en: Payment
sv: Betalning

en: Example
sv: Exempel

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Color
sv: Färg

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Stripe
sv: Rand

en: Manual
sv: Manuell

en: Limit
sv: Begränsning

en: Query
sv: Databasfråga

en: Fixed
sv: Fast

en: The message has been sent.
sv: Meddelandet har skickats.

en: White
sv: Vit

en: Flexible
sv: Flexibel

en: @type: deleted %title.
sv: @type: raderade %title.

en: Debug
sv: Felsök

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Blue
sv: Blå

en: Administrator
sv: Administratör

en: Context
sv: Sammanhang

en: Account
sv: Konto

en: Or
sv: Eller

en: Contribute
sv: Bidra

en: Member
sv: Medlem

en: Errors
sv: Fel

en: Australian Dollar
sv: Australiensiska dollar

en: Swiss Franc
sv: Schweizisk Franc

en: Danish Krone
sv: Danska kronor

en: Swedish Krona
sv: Svenska kronor

en: Credit card
sv: Kontokort

en: REJECTED
sv: NEKAD

en: host
sv: värd

en: And
sv: och

en: Payment Method
sv: Betalningssätt

en: NEW
sv: NY

en: Warnings
sv: Varningar

en: updates
sv: Uppdateringar

en: Bank Transfer
sv: Banköverföring

en: Argentine Peso
sv: Argentinsk Peso

en: Checked
sv: Kontrollerad

en: The @type %title has been deleted.
sv: @type %title har raderats.

en: %name: may not be longer than @max characters.
sv: %name: får inte vara längre än @max tecken.

en: Status Details
sv: Statusdetaljer
