Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (25 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: root
te: మూలం

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Color
te: రంగు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: The message has been sent.
te: మీ సందేశం పంపించాం.

en: Blue
te: నీలం

en: Administrator
te: నిర్వాహకుడు

en: Context
te: సందర్భం

en: Account
te: ఖాతా

en: Or
te: లేదా

en: And
te: మరియు
