Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Color
ur: رنگ

en: Guarani
ur: گارانی
