Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Color
am: ቀለም

en: Account
am: መለያ

en: host
am: አስተናጋጅ

en: Guarani
am: ጓራኒ
