Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (41 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Quantity
ar: الكمية

en: Tags
ar: وسوم

en: root
ar: جذر

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Year
ar: السنة

en: Host
ar: المستضيف

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Month
ar: بالشهر

en: Amount
ar: المبلغ

en: email
ar: بريد إلكتروني

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Color
ar: اللون

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Limit
ar: حد

en: Query
ar: استفسار

en: Fixed
ar: ثابت

en: The message has been sent.
ar: تم إرسال الرسالة.

en: White
ar: أبيض

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: Debug
ar: تنقيح

en: Blue
ar: أزرق

en: Administrator
ar: مدير

en: Euro
ar: اليورو

en: Context
ar: السياق

en: Account
ar: الحساب

en: Or
ar: أو

en: Errors
ar: اخطاء

en: host
ar: مستضيف

en: Guarani
ar: جوارانية

en: Warnings
ar: تحذيرات

en: Bank Transfer
ar: التحويل المصرفي

en: %name: may not be longer than @max characters.
ar: %name: لايكون اطول من  @max احرف.
