Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: root
ast: raigañu

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: The message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
