Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Tags
az: Teqlər

en: root
az: əsas

en: View
az: Görünüş

en: Year
az: İl

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Color
az: Rəng

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Query
az: Sorğu

en: Fixed
az: Sabit

en: White
az: Ağ

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Debug
az: Debaq

en: Context
az: Kontekst

en: Or
az: Və ya

en: Errors
az: Səhvlər

en: And
az: və

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: The @type %title has been deleted.
az: @type %title silindi.

en: %name: may not be longer than @max characters.
az: %name: @max simvoldan uzun ola bilməz.

en: Status Details
az: Status Detalları
