Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: root
bo: རྩ་བ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Year
bo: ལོ

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Day
bo: ཉིན

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Flexible
bo: བབ་བསྟུན་གྱི་རང་བཞིན།

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Or
bo: ཡང་ན

en: And
bo: དང་
