Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Color
br: Liv

en: Administrator
br: Melestrer
