Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: root
dz: རྩ་བ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: The message has been sent.
dz: འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: host
dz: ཧོསཊི།

en: Guarani
dz: གའོ་རཱ་ནི།
