Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Quantity
et: Kogus

en: Tags
et: Sildid

en: ERROR
et: VIGA

en: root
et: juur

en: Label
et: Nimetus

en: 15 Minutes
et: 15 minutit

en: View
et: Kuva

en: name
et: nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Year
et: Aasta

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Month
et: Kuu

en: Amount
et: Kogus

en: Payment
et: Maksmine

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Color
et: Värv

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Limit
et: Limiit

en: Query
et: Päring

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: The message has been sent.
et: Teade on saadetud.

en: White
et: Valge

en: Flexible
et: Paindlik

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Debug
et: Siluma

en: Blue
et: Sinine

en: 5 Minutes
et: 5 minutit

en: 10 Minutes
et: 10 minutit

en: 5 Seconds
et: 5 sekundit

en: 10 Seconds
et: 10 sekundit

en: 15 Seconds
et: 15 sekundit

en: Administrator
et: Haldur

en: Context
et: Kontekst

en: Account
et: Konto

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Or
et: Või

en: Errors
et: Vead

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: REJECTED
et: TAGASI LÜKATUD

en: And
et: Ja

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Guarani
et: Guaraani keel

en: Warnings
et: Hoiatused

en: Bank Transfer
et: Pangaülekanne

en: Quarter
et: Kvartal

en: Created At
et: Loodud

en: orders
et: arved

en: Checked
et: Kontrollitud

en: The @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.
