Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: root
eu: erroa

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: name
eu: izena

en: Email
eu: Eposta

en: Year
eu: Urtea

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Month
eu: Hilabetea

en: email
eu: eposta

en: Example
eu: Adibide

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Color
eu: Kolore

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Limit
eu: Muga

en: Query
eu: Kontsulta

en: The message has been sent.
eu: Mezua bidali da.

en: Flexible
eu: Malgua

en: @type: deleted %title.
eu: @type: %title ezabatuta.

en: Debug
eu: Araztu

en: Blue
eu: Urdina

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Context
eu: Testuingurua

en: Account
eu: Kontua

en: And
eu: Eta

en: Guarani
eu: Guaraniera
