Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: View
fil: Tingnan

en: The message has been sent.
fil: Ang mensahe ay napadala na

en: Account
fil: Akawnt

en: Or
fil: O
