Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Disabled
he: מושבת

en: Quantity
he: כמות

en: Tags
he: תגיות

en: root
he: שורש

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Email
he: דוא"ל

en: Year
he: שנה

en: Host
he: שם שרת

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Plain text
he: טקסט פשוט

en: Month
he: חודש

en: Amount
he: כמות

en: email
he: דוא"ל

en: Payment
he: תשלום

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Color
he: צבע

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Limit
he: גבול

en: Query
he: שאילתה

en: Fixed
he: קבוע

en: The message has been sent.
he: ההודעה נשלחה.

en: White
he: לבן

en: Donate
he: לתרום

en: Flexible
he: גמיש

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Debug
he: אתר באגים

en: Subscription
he: מנוי

en: Blue
he: כחול

en: Administrator
he: מנהל

en: Euro
he: יורו

en: Context
he: הקשר

en: Account
he: חשבון

en: Or
he: או

en: Member
he: חבר

en: Errors
he: שגיאות

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: host
he: שם שרת

en: And
he: וגם

en: Payment Method
he: שיטת תשלום

en: Guarani
he: גוארנית

en: NEW
he: חדש

en: twitter
he: טוויטר

en: transactions
he: עסקאות

en: Warnings
he: אזהרות

en: orders
he: הזמנות

en: Checked
he: נבדק

en: The @type %title has been deleted.
he: נמחק @type %title.

en: Status Details
he: פרטי מצב
