Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Quantity
hr: Količina

en: Tags
hr: Oznake

en: root
hr: korijen

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Email
hr: E-pošta

en: Year
hr: Godina

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Month
hr: Mjesec

en: Amount
hr: Iznos

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Color
hr: Boja

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Limit
hr: Ograničenje

en: The message has been sent.
hr: Poruka je poslana.

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka

en: Blue
hr: Plava

en: Context
hr: Kontekst

en: Account
hr: Račun

en: Or
hr: Ili

en: Contribute
hr: Doprinesi

en: Errors
hr: Greške

en: host
hr: poslužitelj

en: Guarani
hr: Guaranski
