Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Year
hy: Տարի

en: Host
hy: Հոսթ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Color
hy: Գույն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր
