Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Disabled
jv: Mati

en: Tags
jv: Tautan

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Year
jv: Tahun

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Month
jv: Wulan

en: Example
jv: Contoné

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Color
jv: Kelir

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Context
jv: Konték

en: Account
jv: Akun

en: Or
jv: Utāwā
