Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Tags
kk: Тэгтар

en: root
kk: түбір

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Host
kk: Хост

en: Color
kk: Түс

en: The message has been sent.
kk: Хабарлама жіберілді.

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Blue
kk: Көк

en: Account
kk: Есеп

en: Or
kk: немесе

en: host
kk: хост

en: Guarani
kk: Гуарани

en: twitter
kk: твиттер
