Open Collective (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Color
km: ពណ៌

en: The message has been sent.
km: សារ​បាន​ផ្ញើ​រួចហើយ ។

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Context
km: បរិបទ

en: Account
km: គណនី

en: Or
km: ឬ

en: host
km: ម៉ាស៊ីន​

en: Guarani
km: ហ្គូរ៉ានី
